כל מה שאתם צמאים לדעת על מיני בר...
יתרונותיהם של ה מים המינרלים או המטוהרים כבר הוכחו במחקרים שונים שנערכו בארץ ובעולם. משפחות רבות מכירות בחשיבות בריאות המים לבני הבית, ומתקינות מתקן מים או מיני בר נוח וקל לשימוש אשר מספק את התצרוכת היומית של בני הבית.
היתרונות של מתקני מים אלה הם לא רק בבריאות ובתחושת החיות שהם מעניקים למשתמש, אלא גם בנוחות ובפשטות שמקילות על המשתמש לצרוך כמות מספקת של מים. ידוע כי אנשים וילדים רבים אינם שותים מספיק רק מסיבות של חוסר נוחות או עצלות למזוג מים מן המקרר. מטהרי מים למעשה פותרים בעיה זו בכך שהם מציעים מים מינרלים או מטהרי מים באופן פשוט ביותר. מסנני מים גם הם אטרקטיביים לשימוש ועלותם אינה גדולה.
מסנן מים איכותי מחירו הוא זניח בהשוואה לתועלת הרבה שניתן להפיק ממנו. מיני בר או מתקן מים איכותי ניתן להשיג בחברות המובילות. אין צורך לסחוב בקבוקים או להכביד על עצמכם. הזמנת מתקן מים או מטהר מים עשויה לפתור את כל הבעיות ולהוסיף בריאות לבני הבית ולאורחים . ישנם מתקני מים המציעים מים קרים וכן מים חמים.
מתקן מים כזה פותר את שתי הבעיות שכן גם בחורף כאשר אנו מבקשים להכין לעצמנו כוס קפה , יהיה קל ונוח יותר למזוג מים בריאים מתוך מסנן מים או מתקן מים מאשר להעמיד קומקום. משפחות רבות מספרות כי מתקן מים איכותי יתרונותיו מעולים אף לאירוח. אין כמו מיני בר מעוצב, הקבוע במטבח ומציע מים קרים או מים חמים כל אימת שמתחשק.
אירוח של אורחים רבים בו זמנית הופך להיות קל ונעים בזכות מטהרי מים שונים. להזמנת מיני בר או מטהר מים אנו מציעים ליצור קשר עימנו על מנת לקבל את כל הפרטים. נשמח לענות על כל שאלה.