מהו הנופש האולטימטיבי ? מסתבר, צימרים בצפון.
רבים תופסים את הנופש המושלם כבילוי שמציעים צימרים יוקרתיים. אם אתם אוהבים את הצפון הירוק, הרי שנופש חלומי באתרים ירוקים שופעי צימרים הוא התשובה עבורכם. צימרים בצפון קיימים בשפע רב, וכל אוהבי צימרים ימצאו כאן בדיוק את סוג החופשה החביב עליהם. זו גם הסיבה לכך שלא קשה במיוחד להשיג צימרים פנויים בצפון. ריבוי הצימרים, צימרים משפחתיים ועושרם של בתי ההארחה מאפשר מציאת צימרים בצפון ללא מאמץ מיוחד.
מובן כי ככל שתקדימו ותזמינו צימרים יוקרתיים בצפון כך רבים הסיכויים שמצאו בדיוק את סוג הנופש שאתם מחפשים. צימרים יוקרתיים מול נופים ירוקים, עם ג'קוזי במרפסת למשל, יהיה קשה למצוא ברגע האחרון. צימרים בצפון מאופיינים בדרך כלל כבקתות עץ או אבן המציעות חוויה של פינוק לזוגות מאוהבים או לכל המשפחה. ניתן למצוא צימרים בצפון בכל רחבי הסביבה: מיצרים בראש פינה ועד מטולה, חיפה והקריות עד רמת הגולן. הנופים הירוקים, השקט השורר בכל, השלווה והאוויר הצח מהפנטים בכל עונה אלפי מבקרים ואורחים אשר שואפים לחוות נופש מיוחד בבתי הארחה או צימרים יוקרתיים . לחוויה זו אין דומה.
הצפון כמעט תמיד ירוק, ובכל עונה ניתן למצוא שפע של אטרקציות מסעירות והנאות. משפחות רבות מזמינות צימרים בצפון מספר שבועות לפני התאריך המבוקש, על מנת להבטיח צימרים פנויים מומלץ לשמור מקומות בבתי הארחה או צימרים בצפון מראש, אך יחד עם זאת כפי שאמרנו ריבוי הצימרים מאפשר לעיתים גם הזמנת צימרים יוקרתיים יום או יומיים מראש בלבד. להזמנת צימרים בראש פינה , במטולה או בכל מקום שופע ירוק בצפון, מומלץ להתקשר עם חברות להזמנת צימרים בצפון המתמחות בכך. ניתן אף להתקשר לבעלי הצימרים עצמם, ולעיתים זו הדרך הקלה והקצרה ביותר.